Opel Zafira Tourer 1.4 Business Edition I Clima I Navi I Camera
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Opel |
| Model | Zafira |
| Variant | Tourer 1.4 Business Edition I Clima I Navi I Camera |
| Modelreeks | sep 2011 - jun 2012 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.513 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
Voertuig
| Kenteken | 44-XBP-7 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 211.329 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Bruin |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Mahagoni Braun |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 08-03-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1364 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 141 Pk |
| Vermogen Kw | 104 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,3 l/100km |
| Verbruik stad | 8,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,3 l/100km |
| CO2-emissie | 148 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 243 - 268 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Wordt aangeboden tegen een meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Opel Zafira
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 121.714 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km