Mercedes-Benz GLE 43 AMG 4MATIC Aut. I 368 PK I Pano.dak I Camera I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | GLE |
| Variant | 43 AMG 4MATIC Aut. I 368 PK I Pano.dak I Camera I Carplay |
| Modelreeks | mei 2016 - jun 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 2.140 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | P-247-HH |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 135.546 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2996 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 368 Pk |
| Vermogen Kw | 271 Kw |
| Koppel | 520 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 8,9 l/100km |
| Verbruik stad | 11,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,7 l/100km |
| CO2-emissie | 209 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 355 - 404 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Mercedes-Benz GLE 43 AMG 4Matic.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 48999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz GLE
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 69.314 km
- Elektrisch/Benzine
- 2017
- Automatisch
- 218.686 km
- Elektrisch
- 2024
- Automatisch
- 30.748 km