Mercedes-Benz GLC 350e 4MATIC Premium I PHEV I Clima I Leder I Pano.dak I Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | GLC |
| Variant | 350e 4MATIC Premium I PHEV I Clima I Leder I Pano.dak I Trekhaak |
| Modelreeks | jan 2017 - mei 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.925 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | Z-964-NH |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 218.686 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 24-01-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1991 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 326 Pk |
| Vermogen Kw | 240 Kw |
| Koppel | 350 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 2,5 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 360 - 394 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Mercedes-Benz GLC 350e 4Matic Premium PHEV.
Meeneemprijs.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz GLC
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 69.314 km
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 135.546 km
- Elektrisch
- 2024
- Automatisch
- 30.748 km