Mercedes-Benz CLA Shooting Brake 200 d Business Solution I Aut. I Carplay I 100.000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | CLA |
| Variant | Shooting Brake 200 d Business Solution I Aut. I Carplay I 100.000 km |
| Modelreeks | jan 2017 - jun 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.455 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | G-666-KR |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 100.910 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2143 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 136 Pk |
| Vermogen Kw | 100 Kw |
| Koppel | 300 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,1 l/100km |
| Verbruik stad | 4,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,6 l/100km |
| CO2-emissie | 106 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 484 - 506 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Dealer onderhouden Mercedes-Benz CLA 200d Shooting Brake met slechts 100.000 km.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 22999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Mercedes-Benz CLA
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 65.248 km
- Benzine
- 2009
- Automatisch
- 279.308 km
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 296.264 km