Kia Sorento 1.6 T-GDI Plug-in Hybrid 4WD DynamicPlusLine I Aut. I PHEV I Leder I Camera I Pano.dak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Sorento |
| Variant | 1.6 T-GDI Plug-in Hybrid 4WD DynamicPlusLine I Aut. I PHEV I Leder I Camera I Pano.dak |
| Modelreeks | nov 2020 - nov 2023 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.915 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | T-174-PN |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 36.208 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 06-03-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 265 Pk |
| Vermogen Kw | 195 Kw |
| Koppel | 265 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 1,6 l/100km |
| CO2-emissie | 38 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 360 - 394 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Kia Sortento 1.6 T-GDI Plug-in Hybrid 4WD.
Deze prijs is rijklaar incl. Fabrieksgarantie.
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Kia Sorento
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 126.317 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 81.235 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 69.314 km