Ford Fiesta 1.0 Style 5 Drs. I Airco I 60.000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | Fiesta |
| Variant | 1.0 Style 5 Drs. I Airco I 60.000 km |
| Modelreeks | jun 2013 - jul 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 955 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
Voertuig
| Kenteken | 20-ZTF-5 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand |
60.069 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 31-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 67 Pk |
| Vermogen Kw | 49 Kw |
| Koppel | 105 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,3 l/100km |
| Verbruik stad | 5,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,8 l/100km |
| CO2-emissie | 99 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde Ford Fiesta 1.0 Style met slechts 60.000 km.
Van A tot Z Ford dealer onderhouden.
Dit is de meeneemprijs.
Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 jaar Bovag garantie € 7999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Ford Fiesta
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 69.402 km
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 122.470 km
- Benzine
- 2010
- Handgeschakeld
- 87.442 km