BMW 7 Serie 730d xDrive AUT. I NAVI I LEDER I 96000 KM I INCL. BTW
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 7 Serie |
| Variant | 730d xDrive AUT. I NAVI I LEDER I 96000 KM I INCL. BTW |
| Modelreeks | okt 2015 - mrt 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Sedan |
| Leeggewicht | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | R-386-DG |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 96.096 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 2993 |
| Cilinders | 6 |
| Vermogen Pk | 266 Pk |
| Vermogen Kw | 196 Kw |
| Koppel | 620 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,8 l/100km |
| Verbruik stad | 5,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,3 l/100km |
| CO2-emissie | 127 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 608 - 638 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Omschrijving
Compleet uitgevoerde BMW 730d xDrive met slechts 96000 km.
Dit is de meeneemprijs incl. btw. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG garantie € 36999,- incl. btw
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 7 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 150.468 km
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 168.764 km
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 80.637 km