BMW 5 Serie Touring 520d High Executive Aut. I M-Pakket I Navi I Camera
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 5 Serie |
| Variant | Touring 520d High Executive Aut. I M-Pakket I Navi I Camera |
| Modelreeks | mrt 2017 - mrt 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | SZ-343-L |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand |
173.500 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Bluestone Metallic |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1995 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 190 Pk |
| Vermogen Kw | 140 Kw |
| Koppel | 400 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,5 l/100km |
| Verbruik stad | 5,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,2 l/100km |
| CO2-emissie | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 0 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde BMW 520d High Executive Touring. Origineel Nederlands geleverde auto. Volledig BMW dealer onderhouden.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 12 maanden BOVAG Garantie € 30999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 5 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km
- Diesel
- 2011
- Automatisch
- 289.662 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 150.468 km