BMW 4 Serie Cabrio 430i High Executive I Sport I Aut. I Carplay I Leder I 26000 km
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 4 Serie |
| Variant | Cabrio 430i High Executive I Sport I Aut. I Carplay I Leder I 26000 km |
| Modelreeks | nov 2021 - mei 2024 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
Voertuig
| Kenteken | S-591-PF |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 26.084 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Davit Grau |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 24-03-2028 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 245 Pk |
| Vermogen Kw | 180 Kw |
| Koppel | 400 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,9 l/100km |
| CO2-emissie | 158 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 295 - 326 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Volledig BMW dealer onderhouden BMW 430i Cabriolet High Executive met slechts 26000 km.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 55999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 4 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2002
- Automatisch
- 105.855 km
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 111.655 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 200.969 km