BMW 3 Serie Touring 330e I Hybride I Aut. I M-Sport Pro I Leder I Carplay I Incl. Btw
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 3 Serie |
| Variant | Touring 330e I Hybride I Aut. I M-Sport Pro I Leder I Carplay I Incl. Btw |
| Modelreeks | jul 2022 - jun 2024 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | T-737-XN |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand |
63.365 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Achter |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 05-10-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1998 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 292 Pk |
| Vermogen Kw | 215 Kw |
| Koppel | 300 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 1,5 l/100km |
| CO2-emissie | 31 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 333 - 365 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde, dealer onderhouden auto.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 39999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 3 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 202.281 km
- Diesel
- 2018
- Automatisch
- 173.500 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 69.450 km