BMW 2 Serie Active Tourer 218i Corporate Lease Executive I Aut. I Navi I Climate Control I HUD
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | BMW |
| Model | 2 Serie |
| Variant | Active Tourer 218i Corporate Lease Executive I Aut. I Navi I Climate Control I HUD |
| Modelreeks | mrt 2017 - mrt 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.345 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | RB-048-G |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand |
121.714 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Parelmoer |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 24-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1499 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 136 Pk |
| Vermogen Kw | 100 Kw |
| Koppel | 220 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,1 l/100km |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,4 l/100km |
| CO2-emissie | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 192 - 211 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde BMW 218i Active Tourer Automaat.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG garantie € 16999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze BMW 2 Serie
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2012
- Handgeschakeld
- 211.329 km
- Diesel
- 2014
- Automatisch
- 293.941 km
- Elektrisch
- 2023
- Automatisch
- 77.301 km