Audi Q5 2.0 TFSI quattro I Aut. I S-Line I Pano.dak I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | Q5 |
| Variant | 2.0 TFSI quattro I Aut. I S-Line I Pano.dak I Navi |
| Modelreeks | jan 2017 - jan 2019 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.695 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
Voertuig
| Kenteken | SH-943-D |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand |
113.089 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona grijs |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1984 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 252 Pk |
| Vermogen Kw | 185 Kw |
| Koppel | 370 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,8 l/100km |
| Verbruik stad | 8,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,9 l/100km |
| CO2-emissie | 154 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 293 - 320 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Compleet uitgevoerde Audi Q5 2.0 TFSI quattro S-Line Automaat.
Dit is de meeneemprijs. Prijs incl. een nwe apk, onderhoudsbeurt en 1 Jaar BOVAG Garantie € 33999,=
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Waar staat deze Audi Q5
Carteam Edward Smit Auto's
Berrie 4
1724BB Oudkarspel
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 108.745 km
- Elektrisch/Benzine
- 2021
- Automatisch
- 55.385 km
- Elektrisch/Diesel
- 2016
- Automatisch
- 371.927 km